تردميل

تردميل

تردميلTel:88-0000-0000

تردميل المپيا EMS 1200

اين دستگاه داراي نمايشگري است. داراي كليد اطمينان مي باشد. جك اين دستگاه، سبب مي شود تا بتوانيد در صورتي كه از دستگاه استفاده نكرديد به راحتي دستگاه را تا كرده و از ديگر فضاي خانه خود استفاده كنيد.
اين دستگاه چند منظوره مي باشد كه كاربر علاوه بر پياده روي، دويدن مي تواند به بعد انجام دادن فعاليت ورزشي خود از درازنشست، ماساژور، مسگري اين دستگاه نيز استفاده كرده و تمرينات خود را تكميل كند. ابعاد تسمه يا همان فضاي دويدن كاربر در اين تردميل 120*40 سانتي متر است. اين تردميل داراي 12 برنامه اتوماتيك است.
بر روي اين دستگاه چرخ هايي تعبيه شده است. شيب اين دستگاه به صورت دستي تنظيم شده و كاربر بايد از دستگاه پايين بيايد و آن را به دلخواه تنظيم كند و نهايت سرعتي كه اين دستگاه مي تواند در اختيار كاربر خود قرار دهد تا 12كيلومتر در ساعت است. اين تردميل ساخت كشور چين و داراي 1 سال گارانتي و 3 سال خدمات پس از فروش است.

ادامهـ مطلبـ
| ۱۳ آبان ۱۳۹۷ | ۰۲:۵۵:۰۶ | هايپرجيم
،

تردميل المپيا EMS 4000M2

تردميل المپيا EMS 4000M2 داراي نمايشگر LCD مي باشد. اين دستگاه چند منظوره مي باشد كه كاربر علاوه بر پياده روي، دويدن مي تواند به بعد انجام دادن فعاليت ورزشي خود از درازنشست، ماساژور، دمبل و مسگري اين دستگاه نيز استفاده كرده و تمرينات خود را تكميل كند. ابعاد تسمه يا همان فضاي دويدن كاربر در اين تردميل 130*42 سانتي متر است.
اين دستگاه داراي كليد اطمينان مي باشد. جك اين دستگاه، سبب مي شود تا بتوانيد در صورتي كه از دستگاه استفاده نكرديد به راحتي دستگاه را تا كرده و از ديگر فضاي خانه خود استفاده كنيد. اين تردميل داراي 25 برنامه اتوماتيك است.
بر روي اين دستگاه چرخ هايي تعبيه شده است. شيب اين دستگاه به صورت برقي اتوماتيك تا 16 درجه تنظيم شده مي باشد و نهايت سرعتي كه اين دستگاه مي تواند در اختيار كاربر خود قرار دهد تا 16 كيلومتر در ساعت است و اين تردميل ساخت كشور چين و داراي 1 سال گارانتي و 3 سال خدمات پس از فروش است.

ادامهـ مطلبـ
| ۱۳ آبان ۱۳۹۷ | ۰۲:۵۰:۲۲ | هايپرجيم
،

تردميل المپيا EMS 08

اين دستگاه داراي نمايشگري است. اين تردميل داراي 12 برنامه اتوماتيك است. بر روي اين دستگاه چرخ هايي تعبيه شده است. شيب اين دستگاه به صورت دستي تنظيم شده و كاربر بايد از دستگاه پايين بيايد و آن را به دلخواه تنظيم كند و نهايت سرعتي كه اين دستگاه مي تواند در اختيار كاربر خود قرار دهد تا 12كيلومتر در ساعت است. داراي كليد اطمينان مي باشد.
جك اين دستگاه، سبب مي شود تا بتوانيد در صورتي كه از دستگاه استفاده نكرديد به راحتي دستگاه را تا كرده و از ديگر فضاي خانه خود استفاده كنيد. ابعاد تسمه يا همان فضاي دويدن كاربر در اين تردميل 120*42 سانتي متر است. اين تردميل ساخت كشور چين و داراي 1 سال گارانتي و 3 سال خدمات پس از فروش است.

ادامهـ مطلبـ
| ۱۳ آبان ۱۳۹۷ | ۰۲:۴۸:۱۹ | هايپرجيم
،

جستجوگر


درباره ما

رمزینه بارکد


آمار

افراد آنلاين : 1
بازديد امروز : 0
بازديد ديروز : 0
بازديد كل : 0

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان